Gdy cierpisz z powodu nietypowej konstrukcji warg sromowych lub innych partii okolic intymnych, masz trudność z osiąganiem przyjemności w życiu erotycznym warunkowany modyfikacjami lub deformacjami widocznych na zewnątrz narządów płciowych albo, z powodów subiektywnych, chcesz zmienić wygląd okolic intymnych – ginekologia estetyczna proponuje dla Ciebie szereg opcji, jakie w łatwy sposób usuną te problemy oraz znacząco polepszą jakość życia.

Aphrodite – kto powinien go stosować?

Pierwszą spośród ciekawszych możliwości ginekologii plastycznej jest stosowanie lasera, czyli mało inwazyjnej metody dopochwowej. Leczenie ze stosowaniem Aphrodite polecany jest w przypadku leczenia atrofii pochwy, plastyki warg sromowych, ale również w przypadkach innych nieprawidłowości. Aphrodite jest wykorzystywany również dla rozwiązania innych problemów natury ginekologicznej – dokładne elementy planowanego zabiegu i sposób jego dopasowania do konkretnej sprawy uzgadniane będą w momencie wstępnej wizyty ginekologicznej.

Efekty leczenia mogą przewyższyć założenia, bowiem zapewnia on powrót prawidłowego pH pochwy, poprawia jej nawilżenie, zwiększa doznawanie satysfakcji erotycznej i redukuje problemy powiązane z zdarzającym się nietrzymaniem moczu.

Całość zabiegu może być w zasadzie bezbolesna oraz niezwykle szybka, Etap powrotu do normalnego funkcjonowania, porównując do tradycyjnych metod jest niezwykle krótki, a brak komfortu z nim związany – nieduży.

Jak wygląda zabieg?

Cały zabieg to najwyżej kwadrans i nie powoduje bólu. Polega on na wprowadzeniu do pochwy wiązki specjalnego lasera, jaki powoduje skurczenie i aktywację kolagenu. Daje to nadzieję na lepsze funkcjonowanie i utwardzenie ścianki pochwy, poprawia położenie cewki moczowej oraz obkurcza mięśnie macicy, a co za tym idzie – wspiera prawidłowe działanie całego układu moczowego.
Efektem może być odzyskanie jakości funkcjonowania jak również psychologicznej trwałości, a także radości życia.
Zaraz po leczeniu prawdopodobny jest bezzwłoczny powrót do codziennych zadań.

Polecane:

Ginekolog Estetyczny Wrocław

Trapi Cię kłopot z wysiłkowym nietrzymaniem moczu, zauważasz takie symptomy jak suchość pochwy, jej zapalenie, ból w czasie uprawiania seksu, swędzenie lub palenie? Jesteś w trakcie menopauzy i zauważasz coraz większe kłopoty w czerpaniu satysfakcji w stosunkach płciowych? Chcesz polepszyć estetykę okolic płciowych? Odczuwasz problem z akceptacją wyglądu własnych miejsc intymnych? Jeśli tak to przemyśl laser Aphrodite, który w kwadrans może wyeliminować Twoje problemy, jakie dotychczas wydawały się być niemożliwe do rozwiązania.

Comments are closed.

Search